10.4.10Konečně jsem napsala něco o karetkování. Chybí sice obecný úvod, ale alespoň jsem rokreslila nějaké vzory.  Doufám, že tam není moc chyb. Pokud nějaké najdete, tak mi je prosím hlašte.
4.1.10Přidávám nějaké potenciálně historické recepty. Zvlášť ty cizrnové mě těší:-)
28.12.09 Tak jsem konečně dodělala článek o výpalu keramiky v pilinách:-) Mám jej napsaný již od podzimu, kdy se výpal uskutečnil, ale pořád chyběly nějaké detaily - nejdřív fotky od Lesničky, potom od táty a nakonec přinutit scaner ke spolupráci.... no ale konečně to je:-)
30.8.09 Přidala jsem nějaká nová jídla a také nové barvící pokusy.
25.8.09 Tak jsem to konečně dodělala, i když článek má své mouchy, přesto z něj mám radost:-) A o čem mluvím? O tom jak si vyrobit koženou láhev:-)) A vřelý dík bych ráda věnovala Chomimu - to on mi poskytl návod - jakýsi překlad z německých stránek, kreté se mi nepodařilo dohledat. Tak jako již mnohokrát se mi potvdilo, že internetové články jsou velmi pomíjivé a co si nevytisknu, to již nikdy nemusím najít. Ale co, hlavně že vím jak udělat láhev:-).
3.8.09 Další barvení. Tentokrát na žluté vlně:-)
22.7.09 Konečně jsem nafotila a popsala nějaké starší pokusy s barvením přírodními barvivy.
7.6.09 Tak mi zase přibyly nějaké potenciálně historiké pokrmy.
5.6.09 Tak konečně po dlouhé době zase nějaký přídavek. Je jím penízek rolní. Jeho chuťové vlastnosti a celková poživatelnost mě velmi mile překvapily.
9.4.09 Na nějakou dobu jsem se odmlčela, ale začíná jaro, rostou kytičky, tak je co fotit, co jíst, z čeho se radovat a tak přidávám popenec a jeden historický pokrm:-)
22.2.09 Pvní část odkazů, aneb zprovoznění zlomeného linku odkazy.
31.1.09 Přidala jsem dvě nové básničky. Inpirace haiku a návštenou u zubaře;-) 
28.12.08 Konečně je po vánocích a tak mám zase chviku času na svoje stránky. Přibyly již dlouho slibované nové historické pokrmy.
01.12.08 Byl opraven zlomený link. Respektive přidána stránka o vaření medoviny. Tak ať se daří;-) Pokud hledáte ty rychlý                    recepty bez kvašení, tak jsou až úolně dole;-)
29.11.08 Přidáno povídání o topinamburu.
23.11.08 Tak dneska jsem zařadila rubriku základních receptů. Doufám, že dodá inpiraci při vaření z planě rostoucích rostlin.
A pak jsem také zavedla v historických pokrmech  pokrmy potenciálně historické - tj. nedoložených, ale z dobových surovin.
01.11.08 Dnes jsem přidala kopřivu a kucmoch s pučálkou.